Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní informace

ech bojovníku, k nalezení v každém koutu Tamrielu, poskytuje prostor pro trénink a studium těm, kteří jsou bojového založení.
Cech je profesionální organizace pod záštitou císaře. Pro členy je trénink, zboží a služby levnější a cechovní mistři vědí, kde sehnat práci.

Připojení

Přidat se můžete ve kterékoliv cechovní budově bojovníků. Jestli se přidáváte z důvodů plnění hlavního questu (navštívit Jauffre), nějlepší místo je Chorrol. Jestli vás hlavní quest zrovna nezajímá, zkuste Azzana v Anvilu nebo Burz gro-Khashe v Cheydinhalu.

Výhody

Jak se jednou stanete členem, je vám volně k dispozici mnoho předmětů v cechovních budovách – to znamená, že si bez pokuty můžete vzít téměř cokoliv.
Jakmile získáte hodnost Master, získáváte měsíční plat, který je uložen v Guild Master’s Chest, tzn. přímo za stolem v nejvyšším patře Chorrolské pobočky.

Limitace

Přidat se nemůžete, když je na vás vypsána odměna.
Můžou vás vyhodit za okrádání ostatních členů. Když jiného člena napadnete, nebo zabijete svého koně (což se vám v bitce může stát docela jednoduše), budete rovněž obviněni z okrádání cechu. Když se to stane, nebudou s vámi ostatní mluvit. Pro znovuzačlenění si musíte promluvit s Guildmasterem Vilenou Donton v Chorrolu. Pořádně vám vynadá a bude po vás chtít dvacet medvědích kůží (zakupte, nebo vlastní krví vykupte), pak vám vrátí minulou pozici i reputaci u kolegů.
Když nebudete opatrní, může se docela dobře stát, že vás vyhodí podruhé… V takovém případě byste potřebovali 20 minotauřích rohů. Sehnat minotauří rohy je tak nějak těžší… Buď je můžete najít v divočině nebo v Aréně (pokud jste Grand Champion). (Jeden můžete taky koupit v Main Ingredient v Market district v Imperiálním městě.) V přírodě se minotauři objevují ve starých pevnostech, jeskyních a okolo cest, jakmile vaše postava dosáhne určitého levelu (do levelu 11 jich moc nepotkáte…) Když jste chycení potřetí, už vám nic nepomůže – jste vykázáni navěky..

CECH MÁGů (MAGES GUILD)

Základní informace / Historie

ech mágů je rozsáhlá profesionální organizace, kterou císař určil ke studiu tajemného umění. Vede ji pět archmagisterů. Cech prodává řadu rozličných lektvarů, ingrediencí a kouzel, ale není to žádné vetešnictví.
Osobám dostatečně důvěryhodným je postupně umožněn vstup do všech možných knihoven a laboratoří. Jako obvykle, trénink, zboží a služby jsou levnější pro členy a to s prací už tu taky jednou bylo. :) I když mají mágové obvykle podobné zájmy, každý ze sedmi cechovních domů v Cyrodiilu se specializuje na jednu určitou oblast magie.

Město Specializace
AnvilRestoration
BravilIllusion
Bruma Mixture of All Branches/Alchemy
Cheydinhal Alteration
Chorrol Conjuration
Leyawiin Mysticism
Skingrad Destruction

Připojení

Promluvte se kterýmkoliv ze sedmi vůdců cechovních domů.

Výhody

Členství v cechu vám samozřejmě přináší určítá privilegia. To nejzjevnější je, že členstvím náležíte k cechovnímu domu a tak zase vám náleží mnoho věcí. Nejenže můžete spát ve většině postelí (zkontrolujte, jestli kursor nesvítí červeně), navíc vám patří i hodně předmětů v domě. Což znamená, že je můžete prodávat a používat dle libosti.
Pro alchymistu je každý cechovní dům studncí základních alchymistických potřeb. Ve většině z nich můžete najít dostatek materiálu na desítky lektvarů, které máte zároveň možnost prodat cechovnímu alchymistovi, pokud je tedy nebudete chtít používat sami.. Cechovní domy mají taky sadu potřebného nádobí (úroveň Novice), takže je nemusíte pořád tahat s sebou. V některých pobočkách najdete i zamčené vitríny, které můžete bezpečne odemknout (zvyšujete Security skill) a pak si vzít (obvykle to není krádež) jejich hodnotný obsah :). Časem se vám možná podaří získat přístup do Arcane University, což vám umožní vyrábět vlastní kouzla a očarované předměty.
A když se z vás jednou stane Arcimág, dostanete vlastní pokoje v the Mages Tower. Tam se taky nachází kouzelná Enchanted Chest, která duplikuje obvyklé ingredience (bohužel na ty fajnovější nereaguje). Navíc získáte své následovníky z řad mladých studentů.

Limitace

Žádná omezení snad ani nejsou. Snad jen že byste měli questy plnit pokud možno popořadě, jestli chcete odměny..

Vyloučení

Když vás vyhodí poprvé (pro vraždu člena / okrádání cechu), budete muset sehnat 20 kusů Vampire dust nebo 20 Daedra hearts, nebo 20 Dragon’s tongue a 20 Redwort flowers. Záleží na vašem levelu.
Než doděláte hlavní quest, je celkem jednoduché najít Daedry. Po jeho splnění se ale situace rapidně zhorší, takže po hlavním questu je lepší hledat upíry.
…A dračí jazýčky jsou ve větším množství ve Fort Redwater.
Když to všechno někde schrastíte, zajděte do Arcane Univesity a promluvte se šéfem – Arcane mágem. No a podruhé? … tak to už máte smůlu.

CECH ZLODĚJů (THIEVES GUILD)

ohle společenství vyhledává a trénuje ty, kteří bývají rádi nenápadní a ve stínu. Ač je tato organizace podle definice nelegální a vpravdě kriminální, mocní a vládnoucí lidé ji často tolerují, jelikož jim nezřídkakdy pomohou, např. odstraněním více labilních nebo ještě nebezpečnějších kriminálníků.

A stejně jako jakákoliv jiná skupina obchodníků, i cech zlodějů má své profesionály, mezi ně patří zlodějové, loupežníci, pašeráci, kapsáři a další. Nemají vymezené prostory, ale obvykle se shlukují na různých místech – v rohu hospody, obchodu, apod. Cech zlodějů v Cyrodiilu, na rozdíl od zlodějů v Morrowindu, je mnohem méně otevřený a nápadný. Šéfuje mu tajemný Gray Fox, kterého mnozí považují za nadpřirozenou bytost. Abyste ho našli, budete muset nejspíš trochu pátrat nebo strávit nějaký čas ve věznici.

Na rozdíl od ostatních cechů vám zlodějové přidělí další úkol podle toho, za kolik zlata prodáte překupníkovi věci, které ukradnete. Což je vcelku snadné, první úkol dostanete za věci v hodnotě 50 zlaťáků.

Jak vstoupit do cechu

Existují tři způsoby, jak na to. První je v podstatě náhoda, druhý vyžaduje trochu detektivní práce a třetí způsob je náhodnou konverzací.

Nadějný zloděj

Krást, krást a zase krást. Vloupejte se do domů nebo vybírejte lidem kapsy. Jakmile něco ukradnete, nechte se chytit a jděte do vězení. Brzy po vašem propuštění vás bude kontaktovat zástupce Cechu zlodějů a poví vám o půlnoční schůzce v Garden of Dareloth ve Waterfront District.

Detektiv!

 • Na svých toulkách po Imperial City narazíte na spoustu letáků nabízející odměnu za informace o Gray Foxovi, mistra zloděje, na kterého mají políčeno všichni strážní.
 • To vám do možnosti konverzace přidá další položku. Promluvte si s několika lidmi a zjistíte, že hlavně žebráci jsou pro Gray Foxe očima a ušima.
 • Nejvíce žebráků najdete ve Waterfront District. Někteří sice budou Foxe považovat za pověst, ale někteří vám po troše přemlouvání sdělí informaci o půlnoční schůzce v Garden of Dareloth ve Waterfront Districtu.

  Konverzace

 • Jděte do Bravilu a hledejte Argoniana jménem City-Swimmer.
 • Promluvte si s ním o Bravilu a naučí vás lekci o těch, kteří v Bravilu překračují zákon.
 • Nabídnou se vám dvě volby, vyberte volbu „Gosh. Thieves Guild? What’s that?”.
 • Poté budete mít v nabídce další volbu „The Gray Fox“.
 • Zvolte ji a dozvíte se o půlnoční schůzce v Garden of Dareloth v Imperial City.

  Výhody

  První a hlavní výhodou je přístup k překupníkům kradeného zboží! I když nehrajete za zloděje, časem se vám v inventáři určitě nějaký takový předmět objeví.

  PřekupníkMístoZlatoObchodování
  Ongar the World-WearyBruma60060
  Dar JeeLeyawiin80070
  Luciana GalenaBravil100080
  OrrinAnvil120090
  Fathis UlesImperial City/Chorrol1500100

  Druhá velká výhoda je možnost zaplacení pouze poloviční ceny vašeho výkupného, navíc se nemusíte bát, že půjdete do vězení nebo přijdete o ukradené předměty

  NestorMísto
  Armand ChristopheImperial City Waterfront (o půlnoci)
  S'krivvaBravil

  Za třetí, všichni překupníci mají zásoby paklíčů, které si můžete koupit.

  Limitace

 • Nemůžete krást od zlodějů.
 • Neměli byste svůj cíl krádeže zabít.
 • Okrádají se jen bohatí (tzn. žebráky neokrádat).
 • Postup v žebříčku zlodějů vám zvýši infame (nepopularitu, bohové a někteří lidé vás budou mít méně rádi).

  TEMNÉ BRATRSTVO (DARK BROTHERHOOD)

  emné bratrstvo je společenství profesionálních zlodějů a vrahů, kteří mají značný vliv. Je to společenství podobné Morag Tong v Morrowindu, ale legalita celé organizace je daleko víc omezena. Vstup do společenství není dán úkolem, ale až poté, co zabijete člena Bratrstva.

  Hlavní základna organizace je ve sklepě opuštěného domu v Cheydinhalu, který byl založen před více jak 200 lety. Současný vůdce Cheydinhalské rodiny je Argonian Ocheeva, ale noví členové bratrstva dostávají úkoly a informace od Vicente the Vampire. Ocheeva dostává instrukce od Speakera, Luciena Lachance (který naverboval vás). On zase dostává instrukce od Listenera (kterého potkáte později) a vůdce celého Temného bratrstva je Night Mother. Ocheeva dostává její informace buďto přímo od Luciana přes kurýry, nebo příležitostně přímo od klienta.

  Jak vstoupit do bratrstva

  To je snadné, někoho zabijte! Jak už jste možná slyšeli od obyvatelů kteréhokoliv města, Temné bratrstvo rekrutuje nové členy hledáním vrahů ve spánku. Pokud se tedy k nim chcete přidat a zatím jste nikoho nezabili, musíte zavraždit nevinného občana. Poté, co jej nepozorovaně zabijete, objeví se zpráva „Your act has been observed by forces unknown“/“Vaše konání spatřily neznámé síly“. Jakmile se vzápětí na nějakém bezpečném místě vyspíte, probudí vás Lucien Lachance, Speaker z Temného bratrstva. Nabídne vám členství a řekne vám, kam máte jít, abyste prokázali svou cenu a schopnosti, předtím, než vás bratrstvo přijme.

  Pokud hrajete za „správňáka“ a nechcete se do bratrstva připojit, máte dvě možnosti:

 • Quest ignorovat. Navždy sice zůstane v questlogu, ale nebude vás otravovat.
 • Když za vámi Lucien přijde poprvé, zabijte ho poté, co si s ním promluvíte. Je vcelku lehký a jeho zabitím se smaže i quest. Navíc dostanete Black Hand kápi a róbu a vcelku dobrý meč.

  Výhody

 • Za splněné úkoly zpravidla dostaváte unikátní konstatní posílení atributů, např. plížení, boj s mečem, lukostřelba a iluze.
 • Po dokončení všech úkolů v Temném bratrstvu dostanete Blade of Woe a 200 zlaťáků týdně za funkci Listenera.
 • Máte šanci stát se upírem.
 • Dostanete přístup k otráveným jablkům. Toxin v nich obsažený dokáže zabít kohokoliv a obejde veškeré odolnosti vůči jedům. Manipulace s nimi je sice poněkud obtížnější, ale zato dokáží zabít kohokoliv a nikdo si toho ani nevšimne. Bohužel, pouze mistr alchymista dokáže z těchto jablek vytvořit lektvar místo jedu.
 • Ačkoliv nemá bratrstvo přístup k altárům pro vytváření kouzel nebo očarování, kupec ve svatyni prodává několik unikátních magických předmětů a kouzel, které jsou mnohdy daleko lepší než kterékoliv jiné, co můžete sehnat nebo sám vytvořit.

  Limitace

 • Pokud někoho zabijete a nikdo vás nespatří, nebudete mít se zákonem potíže. Bohužel, božstvo, neboli Nine Divines tahle omezení nemají. Časem ztratíte přízeň bohů a také kouzelné fontány v klášterech přestanou fungovat. Pro opětovné zprovoznění fontán musíte zvýšit svou slávu (plněním úkolů pro „hodné“ lidi, apod.)
 • Uvědomte si, že bratrstvo je něco úplně jiného jak Morag Tong. Morag Tong byla vládou podporovaná organizace vrahů ve Vvardenfelu. V Cyrodiilu je dokonce i pokus o kontaktování Bratrstva nelegální, nemluvě o bytí jeho součástí.

  ARÉNA

  Základní informace a historie

  réna je v Imperial City, kde se obyvatelé celého Cyrodiilu koukají, jak spolu udatní válečníci bojují na smrt pro čest a slávu a peníze. Byla vybudována prvním válečníkem Gaiden Shinji z Řádu Diagny. Ačkoliv sice zemřel před jejím dokončením, Aréna za svou existenci vděčí právě jemu.

  Můžete si vsadit buďto na Modrý nebo Žlutý tým nebo můžete za Modrý tým bojovat. Když si vsadíte, šance na výhru jsou 50/50. Soupeři jsou vyrovnaní jak v úrovni, tak vybavením a neviditelné zdi okolo hlediště brání v ovlivňování zápasu jakýmkoliv způsobem (takže zapomeňte na kouzla na dálku, apod.). Na svůj vlastní zápas si vsadit nemůžete.

  Jak vstoupit do Arény

  Abyste se stali bojovníkem, promluvte si s Owynem ve spodní části Arény.

  Výhody

  Výplaty z Arény se zvětšují s každou úrovní o 50 drakenů, začínají na 50. Poslední zápas v každé úrovni (postupující zápas) vám přidá tolik, kolik je výplata v následující úrovni, o kterou bojujete. Poslední výplata je 4500 drakenů. V úrovni jsou 3 zápasy, mezi nimi můžete využít Basin of Ointment v Červené místnosti (jmenuje se tak po barvě věci, kterou tam bojovníci za sebou zanechávají), která vám doplní Magicku, dodá výdrž a vyléčí vaše šrámy.

  Když se stanete Grand Championem, můžete si zvolit přezdívku, pod kterou vás lidi poznají a kterou vás budou oslovovat. Po udolání Šedého Prince si vás vyhledá váš Zbožňující Fanoušek, který by se rád stal vaším „poskokem“. Nadšení toho chlápka je skoro děsivé! Můžete mu říct, aby vás následoval, nebo mu můžete říct, ať zmizí. Pokud mu dovolíte vás následovat, půjde za vámi kamkoliv. Můžete mu také přikázat, ať stojí a čeká. A jelikož půjde všude tam, kam vy, hodí se na nošení zapálených loučí v noci! Můžete jej také použít k tréninku Stealth, stačí, když mu přikážete stát, zatímco chodíte kolem něj a vykrádáte mu kapsy.

  Poznámka: Většina lidí toho hloupého fanouška ráda zabíjí, zčásti protože je to legrace, ale většinou proto, že je úděsně ošklivý. Navíc, pokud máte Staff of Worms, můžete jej zabíjet znovu a znovu!

  Pokud se vám podaří probojovat se do „šou“ soubojů, můžete svým protivníkům vzít, co měli. To není až tak důležité do té doby, než na vás pošlou Minotaury. Minotauři mívají slušné zbraně (obyčejně kladiva), které můžete, poté co je porazíte, spolu s Minotauřími rohy vzít. Takže vaší odměnou bude zhruba 1000 zlaťáků za zápas, pokud bojujete alespoň se dvěma Minotaury, 2500+ za zápas se třemi Minotaur Lordy, plus cena zboží, které jim vezmete (na úrovni 25 se dá získat trpasličí, elfské a ebonitové zbraně).

  Ke všem penězům získáte také velmi obstojný počet bodů slávy. Za poražení Šedého Prince získáte celých 10 bodů! I za každý postup v žebříčku Arény získáte pár bodíků. Typicky dostanete za skončení celého questu Arény bezmála 30 bodů slávy!

  Nevýhody

  Váš zbožnující fanoušek je to nejotravnější individuum v celém Cyrodiilu. Na druhou stranu mu však můžete říct, ať vás nechá být a na arénu to nebude mít žádný vliv.
  Pokud jej zabijete, za pár dní je zpátky.

  Vyhazov

  Když budete poprvé diskvalifikováni ze zápasu kvůli nenošení válečného oděvu, Owyn na vás bude jen křičet. Po druhé diskvalifikaci jste z Arény vyhozen definitivně a Aréna pro vás navždy skončí.

  Tabulka Postupů

  Temné BratrstvoCech ZlodějůCech BojovníkůCech MágůAréna
  MurdererPickpocketAssociateAssociatePit Dog
  SlayerFootpadApprenticeApprenticeBrawler
  EliminatorBanditJourneymanJourneymanBloodletter
  AssassinProwlerSwordsmanEvokerMyrmidon
  SilencerCat BurglerProtectorConjurerWarrior
  SpeakerShadowfootDefenderMagicianGladiator
  Listener (kompletní)Master ThiefWarderWarlockHero
  -Gray Fox (kompletní)GuardianWizardChampion
  --ChampionMaster-WizardGrand Champion (kompletní)
  --Master (kompletní)Arch-Mage (kompletní)-

  ČEPELE (THE BLADES)

  epele jsou elitní úderná skupina bojovníků pověřená samotným Tiber Septimem. Jejich symboly a oděvy původně pochází od Akavira. Ačkoliv jsou občas k vidění poblíž Vládce jako jeho strážní, většinu času pracují v utajení, sbírají informace a udržují mír v Impériu v tichosti a anonymitě. Čepele jsou Vládcovýma očima a ušima.

  Hodnosti
  Nováček
  Učeň
  Tovaryš
  Hledač
  Cestovatel
  Koordinátor
  Agent
  Špión
  Mistr špión
  Velmistr špión

  Jejich dávným útočištěm je klášter Cloud Ruler, nachází se v Jerall Mountains. Současným velitelem je Jauffre.

 • Pokud Martina poprvé do kláštera přivedete, Jauffre vám nabídne členství mezi Čepelemi.
 • Pokud přijmete, můžete si ve zbrojovně vybrat, co se vám zlíbí a navíc dostanete Akaviri Katana.
 • Na rozdíl od Morrowindu nemůžete postupovat v hodnostech.

  S Čepelemi nejsou spojeny žádné další questy nebo výhody.

  RYTÍŘI BÍLÉHO HŘEBCE (KNIGHTS OF THE WHITE STALLION)

  ytíři bílého hřebce jsou šlechetný řád, který operuje v a okolo Leyawiinu a pod svou záštitou je má Hrabě Leyawiinu.


 • Pokud během questu Knights of the White Stallion zabijete Black Bruga, hrabě Marius Caro vám a Mazogě za to nabídne hodnost „Rytíř dobrodruh“.
 • Jakmile jste členem, Hrabě vám za každý přinesený luk Black Bow nabídne „X“ septimů jako odměnu za zabitého banditu Black Bow.
 • Dostanete také klíč k lóži White Stallion, severně od Leyawiinu. Vlastně ani není moc důvodů tam chodit. Téměř nic se nedá vzít a obvykle tam ani nikdo jiný není, s kým by se dalo promluvit. Je tam volná postel, ale je to tak blízko Leyawiinu, že vlastně můžete spát přímo ve městě. Pokud jste však na nízké úrovni, mohlo by se vám to hodit, stejně jako čtyři statické bedny na schovávání věcí. A navíc se tam dá cestovat přímo. Suma sumárum, je to docela zbytečná „odměna“, pokud jste na vyšší úrovni, ale nižším charakterům se může hodit.

  S tímhle řádem nejsou spjaty žádné další questy.

  ŘÁD CTNOSTNÉ KRVE (THE ORDER OF THE VIRTUOUS BLOOD)

  ád ctnostné krve je skupina několika občanů z Imperial City Temple District, kteří se věnují boji proti upírům.


  Prvním vůdcem řádu je Seridur a „oltář“ je umístěn ve sklepě Seridurova domu. Další členové řádu jsou Gilen Norvalo a Grey-Throat. V závislosti na vašich akcích během questu pro řád může být vedoucím řádu Roland Jenseric (nebo také Cylben Dolovas, nápadný Seridův osobní strážce, je v jeho domě pořád, dokonce i po jeho smrti, ale evidentně není členem řádu).

  O efektivitě toho, jak členové Řádu ctnostné krve loví upíry, se dá pochybovat. Řád do svých řad vesele přivítá i samotné upíry, kteří o sobě prohlašují, že upíry loví, ale nikdy pod městem (např. v kanálech) žádnou aktivitu upírů nezaznamenali (jak jinak). A rádi se přiznávají, že jsou na lovení upírů příliš slabí. Jejich jediný způsob boje proti upírismu je, zdá se, odměňovat honosné členy řádu honorářem 250 zlatých.

  Honosným členem řádu (bratrem nebo sestrou) se můžete stát:

 • Dokončíte quest pro Řád ctnostné krve a zabijete Seridura, Roland Jenseric vám nabídne členství.
 • Hlavní výhodou členství je možnost prodat Rolandovi Upíří prach za 250 zlatých.
 • Další menší výhodou je, že si můžete vzít věci ze Seridurova sklepa, ale obvykle nemají moc velkou cenu (až na jednu knihu, která vylepší schopnosti).

  S tímhle řádem nejsou spjaty žádné další questy.

  SPOLEČENSTVÍ BLACKWOOD (BLACKWOOD COMPANY)

  polečenstvo Blackwood konkuruje Společenstvu Meče, ale jsou mnohem méně zásadoví a berou jakoukoliv práci. Ve svém postupu ve Společenstvu Meče se s nimi budete setkávat častěji.

  V pozdějším úkolu pro Společenstvo Meče vám budete muset tohle společenství infiltrovat a přidat se do něj.

  Členové společenství Blackwood
  Ajum-Kajin
  Geel
  Hears-Voices-In-The-Air
  Ja'Fazir
  Jee-Tah
  Jeetum-Ze
  Oleed-Ei
  Rana
  Ri'Zakar
  Sings-Like-Thunder

  RYTÍŘI OSTNU (KNIGHTS OF THE THORN)

  enší uskupení, do kterého můžete vstoupit během questu Aid for Bruma. Dostanete titul Čestný rytíř. Nezdá se, že by vedl k jiným questům.


  BÁJNÝ ÚSVIT (MYTHIC DAWN)

  okud během úkolu, ve kterém máte získat Mysterium Xarxes, dáte všechny své věci Harrowovi, oblékne vás do róby Bájného úsvitu a zjistíte, že jste najednou jeho zasvěcencem. Následujte jej do hlavního sálu, kde budete poté, co se Mankar Camoran teleportuje do svého ráje, představeni jako nový člen spolku a požádán, abyste provedli obětní vraždu, která prokáže vaši oddanost Mehrunes Dagonovi. Pokud z altánu zvednete stříbrnou dýku a Argonianského vězně zabijete, budete povýšeni na ministranta. Od této chvíle budete mít členství v Úsvitu na krátkou dobu zaznamenané v deníku.

  Zdá se, že od tohoto bodu se tenhle spolek nijak dále nevyvíjí. Pokud vezmete Mysterium Xarxes, všichni po vás půjdou a budou se vás snažit zabít a také vás ze spolku vyhodí. Žádné další questy nejsou s tímhle spolkem dále spojeny.

  Poznámka: Pokud Argoniana zabijete a nepomůžete mu utéct, přijdete o odměny. Zvýší vaše schopnosti o jeden bod v Mysticismu, Obnovování a Ručním souboji.

  Členové

  Všichni členové Bájného Úsvitu nejsou v tajné svatyni v jeskyních jezera Arrius. Někteří se vydávají jako obyčejní lidé. Tohle nepředstavuje problém do doby, než je vaše identita poté, co ukradnete Mysterium Xerxes, odhalena.

  Potom po vás ale členové Úsvitu půjdou, jakmile vás spatří. Jediným varováním pro vás bude zvolání „Za Lorda Dagona!“ předtím, než si vykouzlí daedrické brnění.

  Pokud se rozhodnete vykrádat jejich domy (a nevíte, že jsou členy spolku Úsvitu), varováním pro vás může být některé věci patřící Úsvitu, jako například róba nebo jedna ze série knih „Commentaries on the Mysterium Xarxes“.

  Kompletní seznam agentů Úsvitu (včetně těch, co se vydávají za obyčejné obyvatele):

  ČlenovéPopis
  CingorČlen skupiny bojovníků Bosmer v Leyawiinu
  Else God-HaterNord, který přebývá ve West Weald Inn ve Skingradu
  Eugal BeletteBreton, nový obyvatel Chorrolu
  Hans Black-NailNord, člen Společenstva Meče v Bravilu
  Harrow
  IsoldeRedguard, pirát z The Foc’s’le v Anvilu
  Jearl
  Marguerite DielImperial z Imperial City
  Astav Wirich
  RanalineHigh Elf z Bravilu
  Raven Camoran
  Ruma
  Saveri Faram
  StyrbjornNord v Imperial City
  Tanasa Arano
  Tolisi Girith
  Ulen AthramDark Elf v Imperial City

 •  

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Zatím nebyl vložen žádný komentář